Dnešek 3. 1. 2014

Ahoj. Omlouváme se, že jsme včera deníček nenapsaly, ale téměř nic jsme nedělaly ( jen seděly u počítače a notebooku a cpaly se vším možným xD ).! ;) Teď ale jdeme k dnešku ... Jely jsme s Kaččinou mámou do Brna, kde jsem já byla jen jednou za život ( a to když jsem se tam narodila :DD ). Když jsme autobusem přijely na Mendlovo náměstí, počkaly jsme na tramvaj, kterou jsme dojeli až na Hlavní nádraží. Odtamtud jsme šly ke Kapucínské hrobce, jenže bohužel zbytečně :D :/... Měli tam zavřeno. -_- Tak jsme se s Kačkou na malém nádvoříčku před dveřmi do hrobky párkrát vyfotily a šly jsme rovnou na Petrov. :) Cestou jsme se opět fotily ( jak jinak ... my dokumentujeme všechno, hlavně Kačka xD ) ... Jakmile jsme už stály u Petrova, fotily jsme se jako o život a přes okýnka ve dveřích vyfotily taky 3 fotky, jak to vypadá vevnitř. :DD Tak přímo vevnitř byla mše a stejně se tam fotit nesmí, no ... xD :D Potom jsme šly na Zelný trh, kde jsme zase fotily. :DD xD A pak už jsme se dočkaly hračkárny - Dráčiku. :D Hned jsme běžely hledat MH a měli jich tam celkem dost. :D Pak jsme také navštívily Sparkys a Tesco, kde též bylo plno MH. :) Pokochaly jsme se, jak jsou panenky krásné a hnedka potom nás Kaččina máma vzala do cukrárny ve Vaňkovce na pohár. :)) Kačka si objednala pohár s jogurtem a ovocem a já si objednala pohár s čokoládovou polevou a vanilkovou zmrzlinou... mňam! :D Zhruba hodinu jsme se smály, cpaly se a pak se zas postavily na nohy a s Kačkou jsme prohlídli obchody o patro níže - další Sparkys a Pompo. Tam jsme též našly krásné kousky panenek. :) Kačku zaujala Lagoona PD a Frankie RM, jenže stejně si je koupit nemohla ... :// xD Já jsem hledala Howleen 13 Wishes, ale nikde ji neměli. :/ Potom jsme ještě nakoupily něco domů a šly na tramvaj, která nás opět z Hlavního nádraží dovezla na Mendlovo náměstí, kde jsme asi 20 minut čekaly na autobus. :D Asi po 10 minutách nás s Kačkou čekání přestalo bavit, tak nám Kaččina máma dala 50 Kč a šly jsme si do pekárny koupit 2 croassainty. :DD ;) Stačily jsme je sníst, než autobus přijel a odvezl nás do Rosic. :)) Momentálně vkládáme nějaké fotky na FB do alba ,,S BFF v Brně" a strašně se tlemíme. xDD Tak to bude dneska asi všechno, a zítra se s Kačkou už loučíme ... :((

A nějaké fotky z dneška:

1. fotečka, kterou jsme v Brně pořídily xD:

U policejního auta xD:

My dvě u nápisu ,,Kapucínská hrobka" :D:

Zrcadlové:

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!