Dnešek 30. 1. 2014
Ahoj. Takže prvně k dnešnímu vysvědčení ... Učili jsme se čtyři hodiny a pátou jsme si rozdávali výzo. Mám tam tři trojky. (Z matematiky, fyziky a chemie). :)) Ale tak že jo.. jsem v 9. třídě a tam to neni moc jednoduché.. ;) Ale na školu kam chci, se na 100% dostanu.. :)) Tak super!! To by bylo asi vše k vysvědčení a je tu další důvod, proč píšu deníček. Je to ten, že dnes přijela ke mě Kačka. :)) Bude u mě až do neděle, tak si to parádně užijeme. Sice docela dost fouká vítr, že nám vypadl na chvíli i internet, ale zase je tu sníh. Zítra tedy půjdeme fotit MH a sebe. ;)) A teď něco víc k tomu, co jsme dělaly ... prostě náš deníček, který je tu vždy, když jsme spolu. ;) Kačka ke mě dojela několik minut po třetí hodině ( 15.00 ). Kačky táta s mámou Kačce pomohli s kufrem a dvěma těžkými taškami s MH. xD Hned potom přišla moje máma z práce. Po malé chvilce se Kačka rozloučila s rodiči. Pak odjeli a my se odebraly do mého pokoje. Kačka si vybalila všech svých 41 MH panenek. Vměstnaly jsme je do poličky jen tak tak. :DD Po vybalení MH nám dala moje mamka sladkosti ( kaštany, tatranky a Kinder mléčný řez ). :)) Pochutnaly jsme si. Při tom jsme si zaply notebook a pařily na něm docela dlouho. xD V 17.30 jsme dostaly na jídlo každá dva rohlíky s lučinou a ovocný čaj. :) Po snědení jídla jsme si opět usedly asi na hodinu k notebooku. :D Jakmile nás to přestalo bavit, začaly jsme se chvíli fotit. Nafotily jsme opravdu docela legrační fotky, u jejíž focení jsme se dostatečně pobavily. xD Opět jsme potom usedly k počítači, kde jsme byly až do té doby, než začal náš oblíbený seriál ,,Ordinace v růžové zahradě 2". :D To bylo ve 20.20 hodin. Pobavil nás celý tento seriál, tak jako vždy. A samozřejmě jsme se i zasmály u reklam. xD Během sledování Ordinace vypadl kvůli silnému větru internet. Trochu jsme se pak bály, že už nenapíšeme tento článek. :D Ale obavy byly zbytečné, internet brzy naskočil. :) Čas jsme zabily focením Catrine, Elissabat a Clawdeen na schodišti. :D Teda hlavně já jsem fotila. :D Kačka se mezitím ještě postarala a jejího Poua, kocoura Toma a Ice Age farmu, kterou má na svém mobilu. xD Pak už tedy, jak jsem zmiňovala, naskočil internet. :D Hned jsme se pustily do psaní tohoto článku / deníčku. :)) Zítra toho zažijeme asi více, takže možná čekejte o něco delší článek. ;) Pro dnešek je to asi vše, mějte se voltážově a zatím pa. :)
Komentáře
Okomentovat