Dnešek 31. 1. 2014
Takže ahoj! Opět píšeme náš deníček. :D Vzhůru jsme byly asi do 1.50 hodin a pak jsme šly spát. Vstávaly jsme v 7.00 hodin a hned poté jsme si daly snídani. Měly jsme každá 2 rohlíky se sýrem a čajem. :)) Potom jsme šly na notebook, kde jsme různě blbly. :D K obědu jsme měly česnekovou polévku s chlebem. Mňam! :D :) Poté jsme dělaly různé kravinky ... Jako např. natáčely různá trhlá videa s mým kocourkem Čertíčkem atd. U toho jsme se vážně nasmály. xD Taky jsme teda ještě byly chvíli na notebooku, jedly jsme různé sladkosti a potom jsme se rozhodly, že půjdeme fotit ven, do sněžných závějí, i když venku fouká vítr. :D Fotily jsme Abbey Basic, Howleen 13 Wishes, Rochelle Basic, Clawdiu, Spectru Basic, Draculauru Basic a Frankie Picture Day. Pár fotek najdete pod tímto článkem na mém, i na Kačičným blogu. ;)) Na další si budete muset počkat do videa! :D Pak jsme šly znovu na notebook a cpaly se různým jídlem. :D Po nějaké době odjeli moji rodiče na nákup a my zůstaly doma na chvíli sami. Využily jsme toho. :D Vzaly jsme si Kačky nový stativ na foťák, Kačky foťák, pořádně se oblékly a šly natáčet krátká videa ve sněhu. :D Jsou to takové kravinky, ale dobré, takže to dáme na YT jako samostatné video. ;)) :D Když jsme se domů vrátily, šly jsme ( jak jinak xD ) na notebook, chvíli hrály Poua ( Kačka na mobilu, já na svém tabletu xD ) atd. :DD Tak to bude asi všechno a zítra se zase ozveme s novými zážitky! :)) Pa.
A tady pár foteček co jsem dneska nafotila ve sněhu... :) NEKOPÍROVAT!!!
Komentáře
Okomentovat