Lagoona dovádí ve sněhu

Ahojky, takže dneska jsem vzala na menší zimní procházku mojí Lagoonu PD a ta si to venku opravdu pořádně užila. :D :) Však se koukněte.. :)
A snad nemusím říkat, že kopírace je přísně zakázána!!
Více fotek v C.Č.!


















Líbily se Vám fotky? :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!