Lagoona dovádí ve sněhu
Ahojky, takže dneska jsem vzala na menší zimní procházku mojí Lagoonu PD a ta si to venku opravdu pořádně užila. :D :) Však se koukněte.. :)
A snad nemusím říkat, že kopírace je přísně zakázána!!
Více fotek v C.Č.!
Líbily se Vám fotky? :)
Komentáře
Okomentovat