Moje 30. MH je...
Ahojky, za to že jsem poslední dny nosila krásné známky ze školy a to i z předmětů, které mi moc nejdou, jsem si dneska jela pro moji 30. MH! A kterou jsem si vybrala? To zjistíte, když kliknete na C.Č.!
Vybrala jsem si.............. HOWLEEN WOLF 13 WISHES!
Takže Howleen je už moje 30. MH! Jsem ráda že jsem dosáhla takového počtu. :)
Tato Howleen se u nás v normal obchodech špatně schání! S rodiči jsem objela 3 hračkářství a nikde nebyla. Tak jsme jeli do City Parku.. já nevěřila že tam bude, myslela jsem si že zase neuspěju, ale uspěla jsem! Byl tam poslední kus! Opravdu velké štěstí! :) Stála 700,- Kč. Jsem ráda že ji tam měli, jinak bych ji musela objednávat na internetu a tam je docela předražená. Mám z Howleen opravdu velkou radost.. je nádherná! ♥
A teď nějaké fotky:
Máte ji také? :)
Komentáře
Okomentovat