Moje Clawdeen Scaris ve sněhu

Ahojky, dneska u nás napadlo docela dost sněhu, tak jsem vzala ven Clawdeen Scaris a nafotila s ní několik fotek. :) Snad se budou líbit.. :) A samozřejmě nekopírovat!!











Líbily se Vám fotky? Máte také tuto Clawdeen?

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!