Už mám rok panenku Rochelle Basic!
Ahojky, dneska je to rok co vlastním svoji Rochelle Basic. :) Tak jsem s ní dneska nafotila pár fotek ve sněhu. :)
Sněhu je tu opravdu kupy.. panenky se boří až do pasu. :D Někde jsou u několikametrové sněhové závěje. :D
Je tu prostě mooc sněhu. :D A teďka fotečky... snad se budou líbit. A zákaz kopírace!! ;)
Komentáře
Okomentovat