Včerejšek 31. 12. 2013 a dnešek 1. 1. 2014
Ahojky, napíšu vám o včerejšku a o dnešku. :)
Včera jsme vstávaly ve 12:30 a dostaly hned oběd. :))) Guláš. :) Byl výborný. ;)
Pak jsme s Kačkou šly na počítač a na notebook a pařily jsme. xDD
A jedly chlebíčky, jednohubky a tak. :) :D
To jsme dělaly asi celý den. :DDD Ještě jsme koukaly na jeden pořad o uklízení. :DDD
Pak když přišel večer, slyšely jsme první ohňostroje. :) A pak se to rozjelo. xD
Kaččini rodiče asi na 2 hodiny odjeli, tak jsme byly s Kačkou doma sami. :DD Jsme pustily písničky na plný pecky. xDD A pak jsem se fotila s její fenkou Besinkou. :) Kaččini rodiče se vrátili nějak v 11 hod.
Když už pomali přicházela půlnoc, Kaččini rodiče zapli Novu a tam zanedlouho naskočil odpočítávač do Nového roku. :D :) Bylo to dost stresující. xDDD Divný pocit z toho šel. :D
Když už odbila poslední sekunda, tak jsme si začali všichni vzájemně přát do Nového roku. :))) I fence Besince. xD
S Kačkou jsme se pořádně objaly a její rodiče nám popřáli ať nám to kamarádství vydrží. :)) Prostě bylo to super. ;)
Potom jsme si oblékly do bundy, vzaly foťáky a jely výtahem do 5. patra paneláku, ve kterém bydlí Kačka. Také jsme se ve výtahu vyfotily. xD Když jsme dojely do 5. patra, vešly jsme na takový balkon v mezipatře. ;) Jedni lidé tam zrovna blízko pouštěli ohňostroj, tak jsme nafotily slušné fotky. :))) Fotily jsme asi čtvrt hodiny. ;)
Potom jsme jely výtahem zpátky. :) A šly k počítači. :DD
A asi ve 3 hodiny jsme šly spát.
Ráno nás probudila ve 12 Kaččina mamka že už je oběd. :D Šly jsme na polévku. Potom následoval 2. chod - Smažený sýr s bramborovou kaší. :) Mńamka!
Potom jsme šly na počítač a na notebook. :DD Já ještě po chvilkách fotila MH dvojčata a MH z okna. :D Poc hvíli se ke mě připojila Kačka. :D
Ve 14:45 jsme šly na procházku. :)
Byla supr. Nafotily jsme taky několik fotek. :D Všechno uvidíte ve videu. ;)))
Když jsme se vrátily z procházky, tak jsme opět usedly k počítači a notebooku a Kačky taťka nám donesl čaje a jídlo. :)) Mňamka!
K večeru jsem se koukaly opět na ten pořad o uklízení, a nemohly jsme. xD
A teď jsme tady a smějeme se jak blázni a děláme kraviny. :DDDDDDDD Máte vidět... xDD
No nic to by bylo všechno a tady nějaké fotky ze včerejška (ze Silvestra):
My ve výtahu, když jsme jely fotit ohňostroj:
Více fotek v C.Č.!
Moje fotky-Ohňostroj:
Naše občerstvení:
Besinka:
Komentáře
Okomentovat