Venus, Rochelle a Robecca na ledě

Čau, dneska jsem se vypravila s mojí Venus, Rochelle a Robeccou na zamrzlý rybník. :) Led už byl vcelku pevný, jen na jendom místě se podemnou propadl. xDD Snad se fotky budou líbit. A zákaz kopírování! ;)


















Líbily se fotky?

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!