Dnešek 1. 2. 2014
Ahojky! Opět vám píšeme deníček, co jsme dnes dělaly. :)
Ráno jsme vstávaly v 9:30. Nasnídaly se a šly na notebook. :D
Dělaly jsme na něm samé kraviny a nemohly jsme. :D
Potom jsme volaly s jednou blogerkou na Skypu a bylo to skvělé. Ukazovaly jsme si naše domácí mazlíčky a tak. xDD
Po nějaké době jsme šly na polévku-vývar.. moc nám to chutnalo. :)
Potom jsme šly opět na notebook a psaly si s blogerkami na Skypu.
Za chvíli nás moje máma zavolala na 2. jídlo-Špagety. Pořádně jsme si pochutnaly! :)
Potom jsme natočily reviewy na MH panenky-Operetta B, Clawdeen S, Toralei B a Gigi 13 Wishes.
Užily jsme si plno srandy. :D Jedly jsme ještě u toho popcorn. :D
Potom jsme se vydaly k zamrzlému rybníku. Já šla zkusit led jestli je pevný. :D Naštěstí jsem se nepropadla a led byl velmi pevný. Tak jsem si v rychlosti doběhla domů pro brusle a Kačka mezitím fotila MH.
Pořádně jsem si bruslení užila. :D Kačka si potom ještě doběhla pro stativ... chtěly jsme točit videa a fotit se.. a foťák nebyl kam postavit.. teda byl.. ale nechtěly jsme ho dávat do sněhu. :D
Natočily jsme pár videí a nafotily pár fotek, které uvidíte pod tímto článkem. :D
Samozřejmě při bruslení jsem nezapomněla si rozbít hubu. xDDD Ááááu, to byl pád a hlavně šok. :DD Samozřejmě pak nehorázný výtlem. :D
Zanedlouho nám začala být pěkná zima, tak jsme se rozhodly jít domů. Doma jsme dostaly horké ovocné čaje a makové pečivo. :D Mňaaam. Samozřejmě byl s náma můj kocourek Čert a pořád se k nám mačkal. xD Nemohly jsme. :D
Potom jsme šly na notebook a napadlo nás že budeme točit videoodpovědi na Ask.fm! :D Strašný srandy jsme si užily.. :D Některý otázky byly fakt.... :DD No radši nic.. xD Kdyžtak si to najděte na mém Asku.. :D Odkaz mám v menu. ;) Potom nám můj taťka nabídl různé sladkosti :D.. neváhaly jsme a vzaly si čokolády a perníky. :D
A teď jsme na notebooku a paříme. :DDD
Komentáře
Okomentovat