Dnešek 2. 2. 2014
Ahoj, dneska jsme vstávaly v 10:30. Nasnídaly se a povídaly si. :D
Potom byl oběd... polévka-vývar a 2. chod - Kuře s bramborama. :) Pochutnaly jsme si. :D
Po obědě jsme šly ven natočit ještě pár videí a nafotit pár fotek.
Potom jsme šly ještě na notebook a tak. :D Moje mamka ještě pomohla Kačce sbalit si věci do kufru. ;) :D Po nějaké době přijeli Kaččini rodiče. :( Musely jsme se rozloučit.. :(
Bylo to těžký.. samozřejmě pár slziček kapalo.. :// Ach jo..
Nafotily jsme ještě pár rozlučkových fotek a závěrečné video jak Kačka odjíždí.
Všechno najdete zase ve videu... :) Budeme tam především my.. skoro žádné MH. :D Jen ta naše sbírka 71 MH. :D Ostatní fotky s MH co jsme spolu fotily sem někdy dám do samotného článku. :)
Když Kačka odjela, tak mě taťka dovezl do Dráčiku pro mojí vysněnou EAH - Madeline Hatter. :) Naštěstí ji tam měli. :) Měla jsem jí slíbenou za vysvědčení. :)
Fotky Madeline najdete pod článkem.. stejně jako něktré rozlučkové. :)
Tak to bude asi všechno...
Fotky v C.Č.!
My
Madeline
Moje 2 EAH: Madeline a Raven
Komentáře
Okomentovat