Moje Cleo Picture Day má rok!
Ahojky, takže dneska je to už rok co mám doma svoji Cleo de Nile Picture Day!! :) Už to je rok, co jsem se pro ni táhla 2 km na poštu ve sněhové vánici. :D A pak 2 km zpátky domů! :D No hrůza! :DD Ale vím že jsem se jí nemohla dočkat! Dneska bylo venku hnusně, tak jsem fotila fotky doma. :) Doufám že se budou líbit.. :) A samozřejmě nekopírovat!!
Komentáře
Okomentovat