Skelita dovádí venku :D xD
Ahojky, dneska venku bylo hezky a svítilo sluníčko. Tak jsem vzala ven Skelitu a nafotila s ní docela dost fotek. :)
Některé fotky jsou zimní a některé jarní. :D Protože někde je Skelita focena ještě v posledním sněhu, ale pak už v trávě a tak. :D Takové zimojarní fotky. xDD Doufám že se vám tyto fotky budou líbit, dala jsem si na nich hodně záležet. :) A samozřejmě PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOPÍRACE!
Závěrečná fotka - Skelita s mým kocourkem Čertem. :DD Dobrá momentka.. :DD
Komentáře
Okomentovat