Video - Kačka u mě
Ahojky, jak většina víte, o pololetních prázdninách 30. 1. - 2. 2. 2014 mě navštívila moje nejlepší kamarádka Kačka/○Lagoona○Blue○! :) Užily jsme si spoustu zábavy!
V tomto videu nebudou žádné monsterky, ikdyž jsme je fotily. :D Budem tam jenom my.
A jsou tam především naše videa a u některých se možná pobavíte. :) Myslím si že tohle video je nejlepší ze všech co jsem vyrobila když jsem byla s Kačkou. :) Byla bych ráda kdyby jste se alespoň na kousek podívali..
A nejvíc dojemný je ten konec, jak se s Kačkou loučíme... je tam i video jak Kačka odjíždí... :)))
Opravdu bych byla moc ráda kdybyste se podívali na celé video.. je to takový souhrn těch 4 dnů, co jsme byly spolu. :) Ale samozřejmě vás nenutím... :D
Příjemnou zábavu...
Komentáře
Okomentovat