Abbey Roller Maze má rok!
Ahoj. Tak dnes je to rok, co Neferča vlastní Abbey z edice Roller Maze. :) Nafotila s ní pár fotek a já je sem teď zveřejním. Co se mého názoru týče, jsou velmi povedené a Abbey je úžasná. :)
NEKOPÍROVAT!
Líbí se vám fotky? Máte tuto panenku?
Komentáře
Okomentovat