Abbey Roller Maze má rok!

Ahoj. Tak dnes je to rok, co Neferča vlastní Abbey z edice Roller Maze. :) Nafotila s ní pár fotek a já je sem teď zveřejním. Co se mého názoru týče, jsou velmi povedené a Abbey je úžasná. :)

NEKOPÍROVAT!










Líbí se vám fotky? Máte tuto panenku?

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!