Catty, Gigi, Twyla a Howleen u sněženek a bledulek

Ahojky, dneska bylo venku hezky, tak jsem si vzala všechny moje panenky 13 Wishes a šla je nafotit u sněženek a bledulek.... :)
Snad se fotky budou alespoň trochu líbit.. :) A nekopírovat!

U sněženek:












U bledulek:










Líbily se Vám fotky?

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!