Catty, Gigi, Twyla a Howleen u sněženek a bledulek
Ahojky, dneska bylo venku hezky, tak jsem si vzala všechny moje panenky 13 Wishes a šla je nafotit u sněženek a bledulek.... :)
Snad se fotky budou alespoň trochu líbit.. :) A nekopírovat!
U sněženek:
U bledulek:
Líbily se Vám fotky?
Komentáře
Okomentovat