Dnešek 21. 3. 2014
Ahojky, napíšu Vám o dnešku. :)
Ráno jsem se nasnídala atd., čekala jsem na zastávce na autobus, v autobuse jsem seděla s moji kamarádkou Eliškou a kecaly jsme. :D Když autobus dojel na místo, vystoupily jsme a tam na nás čekala Týna. :))
Šly jsme do školy. 1. hodinu jsme měli matiku a psali jsme test. :D Tentokrát jsem ho celý nepokazila jako vždycky. xD Snad dopadne dobře... :D 2. hodinu jsme měli literaturu a učitelka nám říkala jaké jsme dostali známky z minulého testu. Jen 3 lidi ze třídy měli 1! A mezi ně jsem patřila i já!! :) Byla jsem štěstím bez sebe! :D
3. hodinu jsme měli sloh. Bavili jsme se o různých věcech, docela mě to bavilo. :)))
4. hodinu jsme měli fyziku a psali jsme test. Ten dopadne snad dobře. xD Učila jsem se, tak špatná známka nebude. ;)
5. hodinu jsme měli informatiku a dělali jsme tam kraviny v Excelu. :DD
Potom se šlo na oběd a pak se jelo domů. :)
Doma jsem šla na chvíli na notebook. :D A pak si šla sbalit věci protože dneksa jsem odjížděla ke Kačce (○Lagoona○Blue○)!!
Když jsem ke Kačce dorazila, zavolala jsem jí že už jsem na místě. :) Kačka hnedka vyběhla ven a pořádně jsme se objaly. :D Potom jsme šly ke Kačce a já si vybalila věci. :D Šly jsme chvíli na počítač a notebook a pak jsme koukaly na SAW 2, náš oblíbený horor. Bavilo nás to. :D
Potom jsme šly natočit review na moji panenku EAH Madeline Hatter. :D Chytaly jsme výtlemy. :D
Potom jsme natáčely videa, na různá témata... :D Byla docela trapná, tak je nikam dávat nebudem. :D
Potom jsme byly na Skypu a psaly si s různýma blogerkama ... :D
A teďka jsme na počítači a notebooku a smějeme se tu. :D Tak to by bylo ke dnešku asi vše...
A zítřek si parádně užijeme! Půjdeme do cukrárny, projdeme se po městě a možná si i něco na památku koupíme. :))) A zítřek bude vyjímečný! A víte proč? S Kačkou se totiž budeme znát přesně rok!! :)
Tak zatím! :)
Komentáře
Okomentovat