Dnešek 22. 3. 2014

Ahojky, dnešek byl úplně nejvíc úžasný! S Kačkou se známe už rok!! :) Tak jsme to pořádně oslavily!
Ráno jsme vstaly v 7:30! :D Nasnídaly jsme se a šly na počítač a notebook. :DD Dělaly jsme různé kraviny. :D
Potom jsme šly na oběd. :) Měli jsme polévku - s krupicí a vejcem ... a 2. chod byly špagety! :) Pochutnaly jsme si.. :) Pak jsme šly zase na počítač a notebook. xD Ve 12:45 jsme vyrazily oslavovat. :D Šly jsme ven. ;)
Nafotily jsme nějak přes 40 fotek. xD Jsou fakt povedené! :D
Šly jsme na náměstí a stavily se do Tesca. Koupily jsme si pití. :D A byla tam strašně legrační prodavačka, měla srandovní hlas. :D Potom jsme si chvíli sedly na lavičku a kecaly jsme. :D Potom jsme se stavily do cukrárny a koupily si zmrzliny. xD Čokoládové a dělaly si z nich srandu..jakou? To uvidíte ve videu, které Vám sem brzo dám! :) Potom jsme šly s těma zmrzlinama si sednou na schody jednoho paneláku. :D A natáčely videa. :D A měly hlášky na auta co jezdila kolem. :D A mě se vyplnil sen.... zazvonily jsme na nějakého chlapa, jménem Beneš. xD A zdrhly jsme. xDDDD To jsme také natočily... xD Říkám Vám, těšte se na video... bude na co koukat! :D
Potom jsme se pomalu vracely domu a ještě fotily fotky. :D A položily si ho na parapet okna jednoho domu že..a najednom se v tom oknu objevila nějaká ženská a něco kecala... xDD Ale naštěstí nás neseřvala :D
Pak jsme se vrátily na chviličku dom.. :D Nějaké fotky:




Pokračování v C.Č!


Stavily jsme se chvilku doma a hned jsme šly zase ven fotit. xD
Šly jsme k jedné bráně a tam jsme nafotily několik fotek. :D I ve slunečních brýlích... jsou to COOL fotky! :) :DD
Při jedné fotce, kterou jsme stejně smazaly, si Kačka rozbila koleno. :D Ale nebrečela, ikdyž ji tekla hodně krev.
Potom jsme se vyfotily u kontejnerů. xDDD
Potom jsme se vyfotily jak visíme na šprušlích. :D Byla to zábava, ale všichni na nás čuměli. xDDD
Potom jsme se šly projít a došly jsme až na konec Rosic. Byla už docela tma, ale nafotily jsme slušné fotky. :D
Opodál se procházel tajemný děda, co chodil o holi a chodil strašně rychle a vždycky se jakoby vypařil. :D Naháněl nám hrůzu. :D
A potom poblíž nás stálo červené auto a v něm seděl chlap, který pořád volal a koukal na nás. Tak jsme raději zdrhly. xD
Potom jsme šly na dětské hřiště a zase nafotily několik fotek. :D Chvíli jsme se obě houpaly na houpačkách. :D
Potom se za dětským hřištěm objevil kotelník s hrozným výrazem, který uzamyká to hřiště. Tak jsme raději vypadly. :D Pak jsme šly před paneláky a vyfotily se jak lezeme po stromě. Je to fakt dobrá fotka. (y) :D
Potom jsme šly ještě za paneláky a tam se fotily na schodech. :)
A potom jsme se vrátily zpět dom a teď tu jsme a skvěle se bavíme. :)
Takto jsme prožily dnešek a byl opravdu žůůůůžo, mega super! :) :D
A teď ještě nějaké fotečky. :D




Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!