Holt Hyde Basic

Jak já bych ho chtěla.. je to nejhezčí kluk z MH. :/ Škoda že už není k sehnání.. a když je, tak je tak za 3000. -_- Taky by jste ho chtěli do své sbírky?

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!