Mám nový časopis MH!
Ahoj, takže ode dneška vlastním nové vydání mého oblíbeného časopisu Monster High. :)
Musím říct že je to asi nejlepší číslo, které kdy vyšlo. :)))) Strašně se mi líbí a nevím proč. :)
Asi že je tam docela hodně Nefera. :D Ale i jinak je moc povedený... :) Dárek je krásný monstr-notes. :)
Prostě tohle číslo se mi strašně moc líbí...je takové pěkné a zajímavé. xD A navíc do něho dali moje nejoblíbenější MH :)) Neferu, Rochelle, Clawdeen, Gigi, Jinafire... :)) Fakt bych mohla doporučit.... :))
A tady pár fotek... nafotila jsem i některé stránky v časopisu! ;)
Máte toto číslo také? :)
Komentáře
Okomentovat