Mám ubrus MH!
Ahoj, dneska jsem byla s tátou na nákupu v Kauflandu. :D
Zastavila jsem se u jednoho regálu a spatřila pár věcí s MH!
Měli tam: Tácky, kelímky a ubrusy!
Tak jsem se zeptala táty jestli si mohu koupit ten ubrus. A on že jo. :D
Stál 50 Kč a musím říct že je opravdu božíí! Ale je děsně velký! xD
Na stůl v mém pokoji se mi nevejde, tak ho mám na zemi vedle postele. xD :D
Ho používám jako deku no. :DDD
Právě teď na něm ležím s notebookem. :D
A tady fotka:
Líbí?
Komentáře
Okomentovat