Oficiální křest nového DVD Monster High Kamera, Lebka, Jedem v Galerii DollsLand
Už je to tady. Vychází další monstrózně jedinečné DVD Monster High Kamera, Lebka, Jedem! U příležitosti této voltážově významné události se v sobotu 22.3.2014 uskuteční jeho oficiální křest a autogramiádu v Galerii DollsLand, Rytířská 6, Praha 1. Nepropásněte šanci být u toho a prožít báječný Monster High den! ;)
Slavnostní křest nového DVD je určen pro všechny milovníky, obdivovatele a šílence do panenek Monster High. :)
Akce se uskuteční v Galerii DollsLand, ve které je k vidění největší výstava panenek Monster High, Barbie a modelů autíček v ČR a na Slovensku.
Program akce:
- Křest nového DVD Monster High Kamera, Lebka, Jedem! v 11:00 a v 14:00 (následovat bude autogramiáda s živými Monster High)
- Zábavné hry, kvízy a soutěže Monster High
- Fotografování s živými Monster High
- Celý den promítání příběhů Monster High a ukázek z nového DVD
- Celý víkend speciální sleva 15% na nové DVD Monster High a na všechny panenky Monster High
- Soutěž o panenku Monster High Clawdia Wolf Kamera, Lebka, Jedem! a nové DVD Monster High.
SPECIÁLNÍ AKCE:
- Přijďte na akci v kostýmu Monster High a můžete vyhrát nové DVD!
(vyhlášení proběhne v pondělí 24.3.na Facebook stránce Galerie Dollsland)
Kdy se akce uskuteční:
sobota 22.3.2014 v 11:00 a v 14:00
sobota 22.3.2014 v 11:00 a v 14:00
1. slavnostní křest v 11:00
2. slavnostní křest v 14:00
Vstupné na akci:
na akci se hradí standardní vstupné jako na běžnou výstavu panenek a autíček
(dětské 60 Kč, dospělé 150 Kč, rodinná 2+2 300 Kč).
na akci se hradí standardní vstupné jako na běžnou výstavu panenek a autíček
(dětské 60 Kč, dospělé 150 Kč, rodinná 2+2 300 Kč).
Zdroj: http://www.dollsland.eu/
P.S.: Půjdete tam? Já ne, budu opět u mé BFF Kačky a zrovna ten den 22. 3., se budeme znát přesně rok. :)
Komentáře
Okomentovat