Pozastavení na neurčito..možná konec blogu

Čauky, ano je to tak... dávám sem pozastavení na neurčito...
Prostě už mě tenhle blog nebaví.. není sem co přidávat a tak...! A stejně mi přijde že Vás moje články vůbec nezajímají! Komentují jenom ○Lagoona○Blue○, Týnuše, Torinka, Maruška...
Myslím si že je tu plno lepších blogerek než jsem já..
Možná se sem vrátím, možná ne...
Nevím! ..Ještě si musím dořešit osobní věci a potom škola..
Strašně kvůli tomuhle blogu zanedbávám školu, rodinu...!! Prostě všechno!
Prostě už mě to tu nebaví!
Takže ahoj... možná navždy..

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!