Už 2 roky mám Neferu de Nile!
Ahoj, tak už jsou to neuvěřitelné 2 roky co jsem si koupila, rozbalila a radovala se z mé 1. panenky MH - Nefery de Nile! ♥ Takže už sbírám 2 roky MH! :))
Nefera, jak už víte je moje nejoblíbenější monsterka a tak jsem ji vzala na místo v lese, kde to mám opravdu strašně ráda a chodím tam když je mi smutno a tak.. je to tam opravdu moc příjemné. :)
Dneska jsem si tam vzala Neferku. :) Musím uznat že tyhle fotky jsou snad nejlepší co jsem kdy nafotila.
No posuďte..
PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOPÍRACE!
PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOPÍRACE!
Komentáře
Okomentovat