Ahoj... ;)

Čauky, tak Vás tu zase opět zdravím já Neferča!!
Chci Vám říct že už se sem nikdy nevrátím a to myslím vážně..!
A dneska jsem byla za Kačkou a zavraždila ji nožem na louce u rybníka... takové opuštěné místo..jsem ji tam musela vytáhnout... ano, měla jsem ji ráda, ale ona si nic jiného nezasloužila! No radši nic...!
A ještě hodlám prodat všechny moje MH!
Pro více info klikněte na celý článek!!!! Dozvíte se podstatné informace, jak to všechno bude dál!!!

APRÍÍÍÍÍL!!! :DDD


Na tenhle blog se samozřejmě vrátím, ale né teď.. jen Vám sem píšu tenhle článek! xD A nebojte, Kačku jsem nezavraždila.. xD A taky, proč bych to měla dělat? :D Vždyť je to moje BFF.. xDDDD
No nic, tak se mějte pěkně a užijte si Apríla! :D
Ahoj!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!