Časopis MH 04/2014

Čauves, tak jsem si říkala že jsem Vám sem nenapsala článek o časopisu 04/2014. Máte ho? Já ano, už od začátku vydání. :D Je skvělý. :) Strašně se mi líbí plakát s Catty Noir. :) Ale dárek mě zklamal. Ta lebka je s prominutím velkej šunt. :/ Kdo ji má, pochopí. Také by si mohli dát záležet na kvalitě dárku. ;)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!