Mám 31. MH! A tou je Elissabat...

Ahojky, zdravím Vás opět já Neferča, na blog se ještě nevracím, ale snad se brzy vrátím. :) Jen si potřebuji něco dořešit a vyjasnit. Jinak chci Vám oznámit že mi dneska rodiče koupili za krásné známky: MH - Elissabat. :) Je boží! Strašně se mi líbí a mám z ní radost. :)
Máte ji také?





Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!