Nominace od Torinky

Ahojky, byla jsem nominována u Torinky. Tak napíšu odpovědi. :)

Aká je tvoja najobľubenejšia speváčka / spevák / skupina ( len 1 ) ?
Zpěvačka - Cascada
Zpěvák - Nemám oblíbeného zpěváka
Skupina - The Cranberries

Čo nakupuješ najradšej ?
Panenky Monster High. :D A elektroniku.

Máš už plány na letné prázdniny ?
Ano, s Kačkou budeme mít plno srazů s blogerkama. :) A pojedu na dovolenou (ještě nevím kam), budu jezdit po výletech atd. :)

Ktorá bola tvoja najdrahšia monsterka ?
Draculaura Basic - 1028 Kč

Bez čoho si nevieš predstaviť deň ?
Bez hudby, internetu a čokolády. :D

DÁLE UŽ NIKOHO NOMINOVAT NEBUDU. :)


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!