Nominace od Torinky
Ahojky, byla jsem nominována u Torinky. Tak napíšu odpovědi. :)
Aká je tvoja najobľubenejšia speváčka / spevák / skupina ( len 1 ) ?
Zpěvačka - Cascada
Zpěvák - Nemám oblíbeného zpěváka
Skupina - The Cranberries
Čo nakupuješ najradšej ?
Panenky Monster High. :D A elektroniku.
Máš už plány na letné prázdniny ?
Ano, s Kačkou budeme mít plno srazů s blogerkama. :) A pojedu na dovolenou (ještě nevím kam), budu jezdit po výletech atd. :)
Ktorá bola tvoja najdrahšia monsterka ?
Draculaura Basic - 1028 Kč
Bez čoho si nevieš predstaviť deň ?
Bez hudby, internetu a čokolády. :D
Komentáře
Okomentovat