Už rok mám Skelitu! + NÁVRAT!!

Ahojky, zdraví Vás Neferča! :) Takže mám pro Vás dvě zprávy!
Ta 1. že už mám rok moji panenku Skelitu! :) A ta 2. že se sem vracím! :)) Doufám že máte radost a pokud ne, tak nevadí! ;) xD Tak jo a jdeme na fotky..
Prosím nekopírovat!













Líbily se Vám fotky?

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!