Už rok mám Skelitu! + NÁVRAT!!
Ahojky, zdraví Vás Neferča! :) Takže mám pro Vás dvě zprávy!
Ta 1. že už mám rok moji panenku Skelitu! :) A ta 2. že se sem vracím! :)) Doufám že máte radost a pokud ne, tak nevadí! ;) xD Tak jo a jdeme na fotky..
Prosím nekopírovat!
Líbily se Vám fotky?
Komentáře
Okomentovat