16. 5. 2014 jsem měla Ghoulii Scaris rok!

Ahoj, 16. 5. 2014 slavila moje Ghoulie 1 rok, co ji vlastním..:) Neměla jsem moc času ji nafotit.. a navíc nebylo ani hezké počasí..až dneska začalo být hezky a já se konečně dostala k tomu focení.. tak snad se fotky budou líbit! :))













Líbily se Vám fotky?

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!