16. 5. 2014 jsem měla Ghoulii Scaris rok!
Ahoj, 16. 5. 2014 slavila moje Ghoulie 1 rok, co ji vlastním..:) Neměla jsem moc času ji nafotit.. a navíc nebylo ani hezké počasí..až dneska začalo být hezky a já se konečně dostala k tomu focení.. tak snad se fotky budou líbit! :))
Líbily se Vám fotky?
Komentáře
Okomentovat