Dnešek 29. 5. 2014

Ahoj, napíšu Vám o dnešku..:)
Dneska naše třída šla na hrad Lipnici... ušli jsme přibližně 15 km, takže fuška! :D
Ale všichni jsme to ušli a na hradě jsme si to pořádně užili! :) Já byla s mým nejlepším kamarádem Davidem.. prolezli jsme snad všechno! :D Nejlepší ty sklepový místnosti... a ta studna!! :D
Jako já tam být sama, tak se strachy podělám! xD Ale byla jsem tam s Davidem tak v poho... všechno jsme dokumentovali! xD
A tam byly schody do kolečka.. tak já jsem si potom natočila jak po nich jdu dolu a je srandovní že na konci toho videa na mě David bafne!! xDD Takže jsem to nenatáčela k ničemu..aspoň je na tom něco! xD
A potom tam byly takový schody nahoru.. tak David po nich šel a nekoukal se nad sebe a najednou taková pecka do hlavy! :D Ty schody totiž končily u stropu...xD A David si toho nevšiml..a já se tomu musela hrozně smát! :D A ty výhledy do dáli byly úžasný! ♥ A taky se říká že ve sklepení straší Černý muž.. nebo spíš se tam mihá jeho stín.. si můžete přečíst na jedné fotce ve videu..:) A já někdy šilhám na stranu a já jsem vyprávěla o tom Černym muži vyprávěla tomu Davidovi a byli jsme zrovna ve sklepení a najednou se na straně mihl stín!! A to si srandu nedělám.. asi nějak na půl sekundy.. měla jsem šok, ale nijak jsem to neřešila.. :D
No potom jsme už museli jít a pak jsme si všichni došli do Bistra..a tam jsme si koupili párky v rohlíku, kávu atd.! :) A já si tam ještě koupila takový náhrdelník, na kterém je napsáno: LIPNICE nad Sázavou.. :)
Potom jsme šli na autobus a já neměla deštník, tak ředitelka mě chytla a šla jsem s ní pod jejím deštníkem.. xD
Jako víc lidí nemělo deštník.. ale ředitelka si vybrala mě.. :) :D Potom přijel autobus a jeli jsme do HB a potom dom. :) Takže skvělý den! :)
A tady je to video z dneška..:)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!