Dneska slaví moje Clawdeen Basic 1 rok!
Takže čauky! Chtěla bych Vám oznámit, že dneska je to přesně rok co jsem dostala svoji nejvíc vysněnou panenku MH - Clawdeen Wolf - Basic. ♥ Tuto panenku mám úplně nejradši.. je nádherná, boží.. :))) Jsem ráda že je v mé sbírce. :)) Sháněla jsem ji nějak přes rok a dne 28. 5. 2013 se mi můj sen vyplnil.. :) Jinak v ten den jsem si vyzvedla i svoji výhru, kterou jsem vyhrála na facebookové stránce Monster High - Monster High Česká republika. :)
Jelikož mám tuto panenku Clawdeen opravdu moc ráda, tak jsem s ní nafotila docela dost fotek.. :) Je to foceno na naší zahradě, kde nejčastěji fotím.. :) Snad se fotky budou líbit.. :) A v žádném případě nekopírovat!
Líbily se Vám fotky? Máte také tuto Clawdeen?
Komentáře
Okomentovat