Jak jsem prožila čarodějnice...:D

Ahojky, včerejší čarodějnice byly skvělé!! :)
Asi nějak po 20:00 jsem já a táta vyrazili na čarodějnice u nás na vesnici. :D Bylo to skvělý... jen pár nás tam bylo, ale i tak jsme si to všichni užili. :) Aspoň tam nebylo přeplníno. :D Bylo nás tam cca. 12 (z toho 4 děti). :D Většina šla na čarodějnice k našim sousedům. :D Jinak chtěli mě tam opít! :D Jsem do sebe nalila kolik panáků hruškovice! :D To byla síla.. xD Ale byla dobrá! :D Když zapálili hranici, tak jsem to samozřejmě několikrát zdokumentovala. :D A také tam jako každý rok běhal nádherný pejsek, tak jsem s ním mazlila. :D Když už nebylo skoro vůbec vidět a byla strašně velká tma.. tak byl ohňostroj! ♥ Natočila jsem videa! :) Možná to dám všechno na youtube...:)) Fotky a ty videa. ;) Potom jsme se všichni rozloučili.. a příbuzní našich sousedů nás hodili dom, protože ještě jeli k sousedům. :D S tátou jsme se rozhodli že ještě nepůjdem úplně dom a půjdem pařit k sousedům! :D A já byla fakt pod vlivem alkoholu a normálně jsem tátu oslovovala: *Kámo* xDDDD Ale on to nijak neřešil :DD Tak jsme šli, tam to bylo taky super! :D A jinak ta hvězdná obloha co byla... nádhera :)** A pořád se kolem mě motalo malé koťátko..xDD Kam jsem šla já, tak šlo taky..:D Ty kočky mě fakt milujou..xDD A byly tam výborné buchty. :D Mňam! Když už pomalu někdo odjížděl, tak jsme šli s tátou dom. Když jsme se nějak ve 23:00 vrátili, tak jsme si ještě dali rum. xDDD Byl taky dobrej!! :D A táta mi vyprávěl příhody z mládí. :D (y) ZAJÍMAVÝ! Třeba o bludnym kořenu a tak... náš les je fakt nebezpečnej! xDD Pak jsem byla ještě nějak do 01:00 na notebooku a šla se sama podívat ven... ještě to u sousedů jelo! xDD
Takže takhle jsem prožila čarodějnice...

A jak jste prožili čarodějnice vy? :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!