Mám Toralei Power Ghouls!!

Ahojky, dneska jsem byla u doktorky na 15tileté preventivní prohlídce... všechno dopadlo dobře a na oční jsem neskončila, jak jsem si myslela.. xD všechna písmena jsem pohodově přečetla! :D Jen mi bylo dost blbě z braní krve a snad půl hodiny jsem potom seděla venku na lavičce..:D Úplně se mi zúžil a rozmazal z toho zrak.. já skoro nic neviděla... snad jednu minutu, ale pak naštěstí dobrý.. prostě mi jiskřilo před očima.. hrozně nepříjemný ;)) a potom mě děsně bolela hlava! :D Jak já nesnáším braní krve, nedělá mi to dobře!
No a potom jsme šly s mámou nakupovat a já si šla do Billy vyzvednout plyšáka Angry Birds! :D Vybrala jsem si Hala.. :)) :D
Jinak potom jsme se stavily do hračkářství Beruška a tam neměli nic moc MH... jen 13 Wishes, Dance class, duo sety..:D
Potom jsme šly do Pompa... a tam jsem si vybrala svoji 32. MH - Toralei Power Ghouls! Je prostě boží! ♥ :)
Strašně se mi líbí její styl... prostě všechno :)) Potom jsem si koupila MH časák, o tom udělám taky někdy článek! :)
A tady fotky Toralei ♥








Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!