Předevčírem slavila moje Toralei 2 roky!
Takže čauky! Předevčírem slavila moje panenka Toralei Basic 2 roky!! :))) Už ji mám tak dlouho! Jsem strašně ráda že ji mám, protože je to jedna z nejvzácnějších panenek..:)) Dneska jsem ji vytáhla ven a nafotila jsem s ní několik fotek a myslím si, že nedopadly špatně. :) Nejlepší je ta s tím čmelákem. :D A prosím nekopírovat..;))
Líbily se Vám fotky? Máte také tuto Toralei?
Komentáře
Okomentovat