Mám narozeniny :)))

Ahojky, dneska mám narozeniny a je mi 15 let! :)
Dostala jsem Apple iPhone 5s, kytici gerber, čokolády a bonboniery..:)
Z iPhonu jsem úplně hotová, je prostě boží a luxusní.. a ty funkce v něm :O kdo nemá, neuvěří..:)
Dnešní den jsem si náramně užila a to jsem ráda když mám ty narozeniny..:) Napíšu vám o dnešku..:)
Ráno mě do školy vezl taťka.. skočila jsem si do obchodu pro bonbony pro spolužáky..:DD Cestou do obchodu jsem potkala svou nej kámošku Týnu, tak jsme tam šly spolu.. hnedka mi popřála..:) :D
S Týnou jsme šly potom k ní do třídy a já jí dala svoje učebnice.. chci aby je měla po mě! :DD
Potom jsme si šly sednout na schody a přišel za náma můj nej kámoš David P., tak jsme kecali..:D
I Eliška na chvilku..ale ta potom šla do třídy a Týna už potom taky..:D
Tak já vždycky když někdo prošel a tak, tak jsem mu dala bonbon a on mi popřál! xDD
I družinářka mi popřála..:D (y) A samí kluci :D
Potom jsme se vydali do jednoho menšího městečka na zmrzlinu..:D
Teda holky šly do školky si hrát s dětma.. a kluci šli 5 km do menšího městečka na zmrzlinu..:D
No já musela být original a šla jsem s klukama..:D Nevím co bych v tý školce dělala -__-
Šla jsem s mým nej kámošem Davidem.. už nás všechny bolely nohy, ale nakonec jsme došli..:D
Když jsme došli tam, kde točí zmrzlinu tak tam bylo napsáno že otevírají v 10:00! A my už tam byli v 9:00 takže super jako..:D Tak jsme tam hodinu čekali..:D Já s Davidem jsme zkoušeli různý wifiny..všechny byly zaheslovaný no..xD
Potom když otevřeli tak jsme si dali zmrzlinu.. já si dala úplně mega zmrzlinu, že jsem ji jedla snad půl hodiny!! :D
Byla na výběr nugátová a vanilková a já si dala míchanou..:D Skoro jsem to nesnědla, protože tý zmrzliny bylo fakt dost! :D
Ale nakonec jsem ji spořádala, ale bylo mi blbě..:D
Nazpátek jsem šla s Petrem, Krajhym, Šímou, Svobym a Hemzou a byla sranda!! :D
Úplně jsme se všem oddálili..:D A Hemza dělal kraviny.. skočil do pole a běhal v něm, dělal hvězdy a tak..xD Všichni jsme se nasmáli a já si ho natočila na mobil..:DD
Celou dobu mě nabaloval Peťan!! :D On pořád na mě: Zlatíčko..:DD A plácal mě po zadku..:DD A takhle no..xD A pozval mě na pouť..:D :)
A Hemza mi pořád bral moji kšiltovku s marihuanou a nasazoval si ji..:D Se mu líbí no xD
Na chvíli jsme se úplně oddálili že jsme nevěděli kudy jít..xD Ale nakonec jsme si vybrali správnou cestu!! :DD
Po nějaké době jsme přišli do školy, kde jsem ještě kecala s Davidem..:D
Počkala jsem na Týnu a šly jsme spolu na oběd..:))
Z oběda jsem šla s Týnou a Eliškou.. šly jsme k nástěnce a přišel za náma David..:) :DD A pořádně nás rozesmíval a měl blbý kecy..xD A já a Týna jsme měly dobrý hlášky! :D Celou dobu jsme se smáli..:D Pak si pro mě přijel taťka .. tak jsem se rozloučila a Týnu a Elišku jsem pořádně objala..:)))*
S tátou jsme jeli ještě něco vyřídit ohledně mého new iPhonu a potom jsme jeli zařídit občanku..:))
Všechno proběhlo bez problému..:) Doma jsem si potom už jen užívala iPhonu.. stahovala jsem si do něj aplikace, zkoušela na něm různý ty vymoženosti a tak..:)) A psala jsem si celou dobu na Skypu až do teď s Terkou M., Olčou Š. a Áďou Š. :))
A potom na fb chvíli s Verčou D., Barčou B. a Katkou M. ;))
Na fb mi přišlo docela dost přání k narozeninám tak to mě překvapilo.. i dárek na ask mi jedna holčina poslala..:) Děkuju! :)
Tak jo, tak to by bylo asi k dnešku vše a tady ještě fotka dárků

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!