Poslední zvonění..

Ahojky! Takže jak už víte, jsem deváťačka, tudíž pro mě dnes nastal poslední den ZŠ.
Byl moc dojemný a smutný..přesto jsme si ho všichni užili. :)
Napíšu vám tedy o dnešku, ráda bych si ho uchovala v paměti a jentak na něj nezapomněla. :)
Ráno jsem vstala brzy.. musela jsem se navléct do šatů, nalíčit se atd. :D Pak jsem zavolala mojí nejlepší kamarádce Týně a ona mi řekla že už je ve škole a to bylo 7:45! :DD Tak jsem uháněla tátu ať už jedem..:D Vezl mě do školy táta..
Popadla jsem kabelku, iPhone a kytku pro učitelku a jelo se..:D Ve škole jsem byla před 7. hodinou! :D
Když jsem vstoupila do školy, hned jsem spatřila Týnu, tak jsem za ní běžela a objaly jsme se. :) Bylo tam ještě pár *dětí* - Lucka S. a David Š. :D Jsou ze 6. třídy, ale jsou super! :D
Hnedka jseme přede všema ukázala iPhone a všichni ho úplně obdivovali. :D Půjčila jsem ho všem.. ale nejdýl ho měla samozřejmě Týna. :D :) Ta se nemohla nabažit jedné hry. xD
Potom ještě za náma přišla Eliška, tak jsme kecaly..:D A ještě jsme se fotily a tak..:DD
Můj kluk Martin na mě ještě střílel prasátka od trojúhelníku na rýsování..:D Vždycky namířil ke Slunci a šup to na mě! xD
V 8 hod. už se začalo rozdávat vysvědčení a nám deváťákům pořád ne! :D Tak jsme byli ve třídě a já půjčila iPhone mým kamarádům Šímovi a Peťanovi! :3 :D Na něm pařili..:DD
Pak jsme se šli kouknout na naše třídní video, které bylo opravdu dojemné..:D :) Potom jsme se přesunuli do třídy, kde jsme ještě kecali.. potom už konečně do naší třídy přišli všichni učitelé a učitelky a starostové. :D
1 starosta nám tam něco četl a 2. nám potom popřál hodně štěstí atd. :D Skoro všichni učitelé k nám promluvili a bylo to fakt dojemné..:) A když k nám mluvila ředitelka, tak se normálně rozbrečela.. úplně jí to dojalo a byla z toho smutná.. samozřejmě skoro všichni z naší třídy dusili smích, ale mě to vtipný vůbec nepřišlo a soucítila jsem s ní... taky se mi chtělo brečet :D
No a potom se rozdávalo vysvědčení.. nedopadlo vůbec špatně!! :) A i kdyby tak co, na střední jsem přijata! :D
Museli jsme se ještě zapsat do památeční knihy školy..:) Naše třídní nám vždycky pogratulovala a předala vysvědčení, potom se přešlo k ředitelce a ta nám dala pamětní list a propisku a popřála hodně štěstí..:) No a potom každému přáli starostové a učitel (matikář, fyzikář)
Bylo to opravdu dojemné a ředitelka byla úplně sympatická..:)) Řekla mi že jsem strašně fajn a milá holka a ať tak zůstanu..:) Potěšilo..:) I naše třídní byla hrozně milá a to je co říct..:D
Potom se ještě četl proslov a pak nastalo poslední zvonění..:(( Bylo to hodně smutný.. ale co naděláme :// Ještě jsme se úplně všichni s učitelama a starostama vyfotili.. v pondělí to bude na našich školních stránkách, tak si ty fotky stáhnu a udělám video z tohoto dne..:) Pak jsme se všichni přesunuli do počítačové učebny, kde jsme si ještě jednou pustili třídní video a tentokrát se s náma koukali i učitelé a starostové..:) Pak následoval velký potlesk a poté jsme ještě šli nahoru do třídy a když jsme odcházeli tak jsem si to natáčela celé na iPhone jak jdu po schodech dolů atd. :) Je mi z toho smutno ještě teď, ale byl to krásný den :))
Ještě jsem se skoro se všema učitelama rozloučila a popřála jim ať se mají krásně..:) A ten učitel na matiku a fyziku mi řekl: A nezapomeň doma žonglovat..:DD Já jsem totiž dřív k němu chodila na kroužek žonglování :DD
Potom jsme se ještě venku fotili a zanedlouho pro mě přijel táta a jela jsem na slavnostní oběd do restaurace.. takže dnešek byl fakt fajn!! :)

A jak jste dnešek prožili vy??

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!