Včerejší pouť - 28. 6. 2014

Ahojky! Včera jsem byla na pouti a pořádně jsem si to tam užila!! :) Napíšu Vám sem o tom..:)
Ze začátku jsem byla s Terkou S. a obě jsme si koupily náhrdelníky s Egyptským křížem (Anch), pak jsme hnedka šly na houpací loď, byla žůžo! :33 Pak jsme se různě procházely a šly si sednout do čekárny a tam jsme kecaly.. probraly jsme naše new mobily, kluky atd. :D No potom když Terka odešla, tak jsem tam byla chvíli s Eliškou..:3 Máme podpis od zpěvačky Olgy Lounový! :3 No potom jsem tam byla s mámou a poslouchaly jsme skupiny. ;) Pak jsem spatřila mojí tetu Hanu tak jsem šla za ní, byla tam ještě s místníma opilcema takže byla sranda. :D Vypili jsme kolik štamprlat Fernetu!! :D :3 Byl docela dobrej.. ;) Jsem tam ještě všem ukazovala a představovala můj new iPhone. :D Dobře jsme se tam bavili.. :D Po nějaké době ještě dorazil můj bratranec Mirek..:)) :D Já potom napsala mýmu klukovi Martinovi SMS jestli na té pouti je.. a on mi potom zavolal že tam byl, ale že už ne.. škoda! :/ No už bylo k večeru.. já se vždycky ozvu pozdě! :D Pak jsem si šla ještě koupit prstýnek..:) :D A ještě jsem si koupila zmrzku! ;) Potom jsem se zase vrátila k *mojí partě*. :DDD Byla jsem docela na mol no. xD Už byla noc, tak jsme se šly ještě s mámou projít na té pouti a ke konci jsme si ťukly Rumem! :D Byl pořádně silnej.. měla jsem fakt v sobě hodně alkoholu.. plno Fernetu a pak ještě Rum!! :D Tak se mi docela motala hlava..xD Jinak jeden kluk mi tam vystřelil růži. :3 Potěšilo..:D Pak jsme se tam bavily ještě s jedním chlapem a byla s ním sranda. :D Já si ještě koupila párek v rohlíku! :D A narazila jsem na kluka ze třídy (tedy z bývalé třídy, když už jsme vyšli) tak jsem se s ním pozdravila a vykouzlil mi úsměv na tváři. :D :3 Potom jsem si ještě povídala s Eliškou a pak když už jsme šly s mámou domů, tak jsem narazila na partičku kluků ze školy a oni hned na mě.. že můj Martin tady není..-_- No to asi nevím, když jsem s ním mluvila přes mobil twl..:DD No a za tmy jsem se s mámou vracela domů, všude létaly světlušky tak to bylo beautiful! :3 A to by bylo takové shrnutí včerejší pouti..:D
Takže začátek prázdnin byl super!! :) Taky jste si tak užili začátek prázdnin jako já?

P.S.: Jinak doufám, že vám nevadí že sem píšu tyto deníčky.. vím že mám pro ty deníčky speciálně založený jiný blog, ale chci to mít i tady..;)

A tady ještě podpis od Olgy Lounový s věnovačkou pro mě..:33 Pro Andy :))* :D

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!