
Ahojky, dnešek byl boží den! Vyrazila jsem s mojí úžasnou kamarádkou Týnou na výlet na kola. :) Střetly jsme se ve 12 hod. před školou, kterou jsem už vyšla. Krásně jsme se uvítaly a rozmýšlely se kam pojedem. :D Ještě jsme moc nevěděly, tak jsme se šly projít kolem školy a pak Týna takový: Zkusíme jestli ta škola není otevřená? .. a já: OK! :D Tak jsme vzaly za dveře a škola byla otevřená!!! Tak jsme se tam vloupaly. xDDD Po dlouhém rozmýšlení jsme došly k názoru.. Proč se tam nepodívat..:DD A to jsem si myslela že 27. 6. jsem tam byla naposledy. xDD Tak jsme to tam prošly a je to tam teď úplně nové a úžasné! Nj, naše fakt nejhorší třída, se kterou byly největší problémy odešla.. Štve mě to..:D Když jsem tam byla já, tak to tam bylo takové obyč. a teď je to tam nové.. to předělávají. :D Nemohly jsme..xD Po pár minutách jsme odtamtaď vypadly.. protože jsme slyšely nějaké hlasy. xD Pak jsme usoudily, že se pojedeme podívat do vesnice, kde bydlí ..skoro.. můj kluk. :) :D Tak jsme jely a po cestě kecaly. xD Fakt..dneska jsme se málem snad 15x vybouraly. xDDDD Neřešte..:D Naštěstí jenom málem..:DD A po cestě jsme dělaly samý kraviny a chytaly se za ruku a málem hodily hubu no.. nj byly jsme na kolech..:DDD Když jsme do vesnice přijely, tak jsme jí celou projely. xD Dokonce jsme uviděly jednoho mého bývalého spolužáka Petra, jak je na zahradě. xDD Hned nás poznal a zdravil. :D Já a Týna jsme nevěděly, kde ten kluk, za kterým jsme jely bydlí...xD Tak jsme pořád projížděly tou vesnicí sem a tam. xDD Hrozně jsme se styděly někoho zeptat, kde ten kluk bydlí. xD Potom jsme uviděly jednoho dědu..xD A Týna: Zeptáme se támhletoho dědka!! xDDD tak jsme se ho zeptaly.. on nám to řekl a potom s náma asi ještě čtvrt hodiny prokecal! :D Vykládal nám věci, které nás vůbec nezajímaly!! :DDDDDD Obě jsme dusily smích...:D Potom jsem

tomu klukovi napsala SMS že jsme před jeho barákem. xD Dlouho neodepisoval, tak jsem mu zkusila zavolat a on měl vypnutej mobil!!!! :DDD Tak jsme byly naštvaný...:D Po chvíli jsme spatřily jeho mámu, tak jsme se jí zeptaly, jestli je ten kluk doma. :D A ona že ne, že je ve městě a přijede ve 3 hod.! :D A ono bylo půl 2!! :D Tak jsme se rozmýšlely co teď.. a tak jsme si řekly že na něj počkáme.. protože jsem si to strašně přála já. :D Také jsme si daly do pusy 5 žvýkaček naráz!!! No mazec!! :D Už nás ta naše kola štvala, tak jsme si řekly, že si je u někoho necháme a pak si je vezmeme. Zeptaly jsme se jedný ženský a ona že nééééé...-__- Fakt kráva.. tak potom jsme se zeptaly jedné babičky a ona že jo.. byla hrozně milá. :) Tak jsme jí poděkovaly. :) Potom jsme se s Týnou procházely po té vesnici a držely se kolem ramen. :) Kecaly jsme a smály se. :D A Týna takový: Půjdeme si sednout do támhletý kadibudky!! xDD A přitom to byl dům...!! :D Ale ono to tak fakt nevypadalo.. já myslela že to je jenom nějaká bouda..:DDD Takže jako zabitý. :D Tak jsme si s Týnou sedly na takový trávník a Týna hrála hry na mym iPhonu. :D Potom jsem se na ní moc nekoukala a ona napsala tomu klukovi, za kterým jsme jely zprávu: Ahoj miláčku..:D .. ale naštěstí to nestihla odeslat..:D jsme se úpně svalily na ten trávník.. jsme si úplně vytlemený lehly jak jsme se *rvaly* :DDDD Naštěstí jsem jí můj iPhone z ruky vytrhla a zprávu smazala :DDDD Potom jsme se zase procházely a začaly se fotit. :D Máme super fotky... většinu můžete vidět zde. :)) Potom já jsem jsem

se chtěla napít tak mi Týna vyndala svoje 2litrový pití a já si vyndala žvejkačku od Týny z pusy. :D A začala jsem pít a Týně dala na pohlídání můj iPhone. :D Samozřejmě já měla v jedný ruce žvejkačku a v druhý ruce pití a Týna stačila odeslat tu trapnou SMS: Ahoj miláčku... tomu klukovi!! :D No já myslela že ji zabiju..:DDD Fakt se za to cejtim trapně... a nechci vidět to, co odepíše! xD Ale zasmály jsme se tomu.. ale je to trapas :DDDDDDD Potom jsme se zase procházely a kecaly a držely se kolem ramen až vtu najednou 14:55... tak jsme docela strnuly že za chvíli ho uvidíme! :D Tak jsme stály u jeho baráku a přišel za mnou jeho kocourek... byl krásný a mazlivý. :D :) Tak mě s ním Týna vyfotila..a pak jsme se několikrát vyfotily ještě my.. :D Pak jsme toho kluka najednou spatřily, ale byl se svojí babičkou.. -__- Tak jsme se vytratily o kousek dál a dělaly, jakou že hrajem na iPhonu hry. xDDD On pak najednou na nás zavolal, ať jdem na konec té vesnice. :D Tak jsme šly..xD Ještě jsme si vyzvedly u té hodné babičky ty kola..:) A ještě

jednou jsme poděkovaly! :) :D Pak jsme se stavily do hospody a koupily si brambůrky. :) :D Když jsme dojely na konec vesnice, tak jsme spatřily toho kluka jak za náma jede též na kole, tak jsme s ním jely k takovému lesu... popravdě jsme mu ujížděly! xDDDDD Byla to sranda..:D Když nás dohnal, tak jsme zastavili a začal mě tam objímat atd. :D Jsem kvůli němu dokonce spadla s kolem na zem, jak se na mě vrhl. :D :D No podrobnosti sem psát nebudu.. sorry. :D Ještě mi dal pusu. :33* Týny si ani nevšiml.. no já a Týna o něj tak trochu bojujem... ale prostě ke mě má větší sympatie :)* Vždyť já Týnu přesvědčila že na něj máme počkat.. :) :D Takže bylo to super!!!! :) Potom jsme se s Týnou už vrátily do vesnice, kde jsme se sešly... ona ještě cestou jedla brambůrky..xD Chápete.. ona jela na kole a jedla brambůrky!!! :DDDD A pak ty další brambůrky skoro celý vyhodila, jak byly hnusný...xD Já ji jela vyprovodit ještě domů. :) Když jsme se loučily, tak jsem se úplně objaly ♥ :) .. a pak už jsme se každá vydala jinou cestou..
P.S.: Přes prázdniny toto vude takový víc deníčkový blog, snad nevadí.. chci si uchovat všechny moje vzpomínky z těchto prázdnin. :) A navíc jste mi psali, že moje deníčky rádi čtete. :) Založila jsem si pro tyto prázdniny i speciální rubriku. :) A navíc mě MH poslední dobou moc nebere a nemám nápady na články. :/ Tak si sem dávám alespoň tyto deníčky. ;)
Komentáře
Okomentovat