Dnešek 18. 7. 2014
Sešly jsme se na letišti a hnedka jak jsme se uviděly, tak jsme za sebou běžely a pořádně se objaly. :D Když jsme ke mě přijely, tak si Káťa odložila svoje batohy a šly jsme k notebooku. Ale POZOR! Samozřejmě jsme u notebooku netvrdly celý den, to pro nás neplatilo! Byly jsme na něm jen opravdu po chviličkách. Potom přišla moje teta, která bydlí nad náma a řekla že k ní máme jít se podívat na takovou fotoknížku. :D Když jsme si jí prohlížely a teta na nás koukala, tak jsme se strašně moc smály. :D Potom když jsme to doprohlídly, tak jsme si s tetou začaly povídat a ona pustila radio. :D Pořád jsme se strašně moc smály. xD Byly jsme u ní asi třičtvrtě hodiny a potom jsme šly na zahradu, kde jsem Káťu provedla. :) Potom jsme jeli na oběd do restaurace, kde jsme si všichni pochutnali. :DD Rodiče si dali hovězí plátek s rýží a já a Káťa jsme si daly buchtičky s vanilkovým krémem. :) Pak jsme se v autě fotily. xDDD A stavili jsme se k jedné mojí tetě na chvíli. :) Pak jsme se vrátili dom a šly jsme na zahradu. Jsme si tam vzaly iPhone, na který jsme natáčely videa. :) :D Nejdřív jsme válely sudy. xD Potom jsme skákaly žabince a strašně se smály. :D Pak jsme šly k rybníku a tam se zase fotily, natáčely a dělaly kraviny. xD Pak jsme se vydaly k lesu. :D Tam byly hroudy trávy posečený a my přes to skákaly. :D Hrozně jsme se u toho nasmály. xD Vydaly jsme se ke Sv. Anně.. Káťu ohromila ta krása. :D Šly jsme se podívat ke kapličce a ke studánce, co tam je..:) Nafotili jsme zase nějaké fotky..xD A vydaly se někam do neznáma, neznámou cestou, kterou jsem nikdy nešla. xDDDD A vyšly jsme v sousední vesnici..ale šly jsme nádhernou krajinou. :D
Potom jsme šly po silnici a narazily jsme na ječmenové pole, tak jsme do něho vlezly a vyfotily tam pár fotek. :D Pak jsme se fotily uprostřed silnice. xD Strašně moc jsme se smály. :D Pak jsme to vzaly dom přes louku, na které se nám šlo špatně..byla tam samá posečená tráva. xD Domů jsme došly fajne. Když jsme přišly, dostaly jsme namazané housky. :D A velká citronová lízátka. xDDDD Pak jsme šly na chviličku na notebook. A natočily jsme jedno retardované video..xD U kterého jsme fakt nemohly! :D Potom jsme šly zase na zahradu a točily bláznivá videa.. opět jak válíme sudy, běžíme atd. xDDD Jsme se u těch sudů strašně nasmály..:DDDDD A bouchly se do hlavy!!!! :D Pak jsme šly ještě k rybníku...ale zjistily jsme, že k nám dovezli balíky.. tak jsme šly k nim. xDDD A fotily se a natáčely videa jak tlačíme balík!! xD Luxusně jsme se pobavily..:DD Pak jsme vyrazily na kraj lesa na lávku, pod kterou teče potok..:DD Sedly si a kecaly a smály se..:D Potom jsem vlezla do potoka a Káťa mě natáčela..:DDDDD Já vždycky vzala velký šutr a hodila ho silou a ona ta voda potom úplně vzlítla do vzduchu....xDDDDDDDDDDDDDDDD Všechno uvidíte..xDDD Pak mi dělalo velký problém vylézt...xDD Káťa mi pak pomohla..:D Potom když jsme se vrátily dom, šly jsme do koupelny si umýt nohy a ruce..:D I při tom jsme se smály...:D Pak jsme šly ven na grilované maso... táta griloval! xD Všichni jsme si pochutnali..:DDD Potom jsme šly na notebook a
rozhodly se, že si založíme společný YT kanál...AYKA a MAYKA! :D Tak jsme si ho založily a pak se strašně smály...xDDDDD A šly ven natočit uvítací a představovací video..:DD Ale snad po 20ti pokusech jsme to vzdaly, protože jsme se pořád hrozně smály a měly hrozně dobrý hlášky! :DDD Tak jsem pak řekla, že udělám obrázkový video!! :DD Tak jsme tedy udělaly uvítací obrázkový video a zveřejnily ho.. tak vám ho sem dám pod článek a budeme rády, za každý odběr..:)) Potom v noci jsme šly na zábavu do vedlejší vesnice... bylo to fájn! xD Pak jsme se celý den jenom smály, smály a smály až jsme byly fakt červený!! xDDD Dnešek jsme si parádně užily a byl opravdu boží...!! ♥ Celý den máme úsměv na tváři a ani chvilku jsme se nenudily. :)))
A teď vám sem dám ještě pár foteček, co jsme dnes nafotily..ale fakt jen pár, protože je jich fakt dost!!! :DDD
A upoutávka na náš new YT kanál:
A blbiny z dneška xD:
P.S.: Zítra čekejte další deníček! :)
Komentáře
Okomentovat