Dnešek 19. 7. 2014

Ahojky, jistě víte že u mě je bývalá blogerka MH - ♥Draculinka♥ :)) A jmenuje se Káťa. :) Napíšu vám, co jsme dneska dělaly. :) Normálně ... MY JSME VŮBEC NEŠLY SPÁT! ALE VŮBEC!! ANI SEKUNDU JSME NESPALY!! :D :) Byly jsme na notebooku a strašně nahlas se smály, že jsme budily moje rodiče. xD A jedly sladký..:DD A měly jsme dobrý hlášky..:D Ráno jsme byly trošku ospalé, ale nechtěly jsme spát a chtěly jsme to vydržet nespat.. tak jsme šly na ranní procházku!! :DD Nějak v 6 hod. mám dojem! xDDD Byla docela zima, ale to nám tak nevadilo..:DD Potom když jsme se vrátily dom, tak jsme si vzaly k snídani obložené housky s ovocným čajem. :) Pak jsme chvilku byly na notebooku a potom jsme se vydaly k rybníku...xD Tam jsme si sedly na stavidlo a kecaly. :D Pak jsme se rozhodly že zase budem natáčet. xD Mě napadlo že natočíme video jak se točíme dokola. :D Káťa to uznala jako výborný nápad.. tak jsme se do toho pustily. :D To 1. video bylo takové moc obyčejné a ani nebylo povedené, tak jsme ho natočily ještě jednou. :D Tentokrát jsme se strašně moc točily a tam u rybníka je velký strmý sráz, kde jsou kopřivy, tráva a bodláky.. :D A obě dvě jsme šláply někam úplně mimo a tak blbě, že jsme z toho srázu spadly...xDDD Válely jsme se v kopřivách..:D Nechtějte zažít!! :DD A nešlo nám vůbec vstát...:DDD Jsme spadly pozadu, takže hlavou jsme byly dolu a nohama nahoru...xD A teď všude ty kopřivy a bodláky..:DDD Nakonec se nám podařilo se odtamtaď dostat..xD Ale nějak po 4 minutách..:D A je super že jsme to natočily...xDD Je to tam vcelku dobře vidět, jak jsme spadly..:D Uvidíte ve videu, které vám sem dám. :D Byl to prostě šok, když jsme tam padaly!!!!! xD A taky plno výtlemů..:DD Pak jsme se s úsměvem vrátily dom a tam si povídaly..:D Za chvíli přijel Káti taťka, protože na ten směr jezdí :) Tak jsme si s ním všichni chvíli povídali. :) A potom jsme už jen vyváděly samé blbinky.. fotily se, hrály hry, smály se..xD A to by bylo k dnešku vše... :)
Jinak neslibuji vám na každý den deníček.. nemám moc čas xDDD
A tady je to video s tím pádem xDDD:

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!