Dnešek 28. 7. 2014 (Výlet k rybníku s tetou a bratrancem)

Ahoj, dnešek byl skvělý den! Vyrazila jsem s mojí tetou a bratrancem k velkému rybníku do blízké vesnice. :)
Když jsme na místo dojeli, našli jsme si místo kde jsme si rozložili osušky a odložili věci. :D Jako 1. vlezl do vody bratranec a hodně rychle se osmělil. xD Za chvíli už plaval. :D
To já s tetou jsme byly horší. xD Hodně dlouho nám trvalo než jsme se osmělily. :D Snad 10 min. :DD
Potom jsme se naráz ponořily do vody a za chvíli už to bylo v pohodě. :D
Já si vzala ještě s sebou potápěčské brýle, takže jsem většinu času strávila pod vodou, zkoumáním dna rybníku. xD Pořád jsem plula při dně...bylo to super. xDDD
Pak jsem dělala stojky a kotouly. :D A kecala s tetou a bratrancem. :D
Po nějaké době jsme vylezli a šli si lehnout na osušky. Probírali jsme různé věci a hodně se smáli. :D
Když jsme trochu uschli, tak jsme si sbalili věci a šli si dát párek v rohlíku. :D Teta s bratrancem si dali ještě nealkoholické višňové pivo, které jim vůbec nechutnalo. xD A já si dala kofolu. :D Když jsme to všechno spořádali, tak jsme šli k autu a jelo se dom. :) Tak takhle probíhal dnešek. Bohužel žádné fotky nemám, protože rodiče mi zakázali si tam vzít iPhone a nebo foťák no..:D Aby mi to někdo neukradl..-__-
A jak jste dnešek prožili vy? :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!