Dnešek 8. 7. 2014 - SEŠLA JSEM SE S BLOGERKOU VIOLETTOU!
Většina ji neznáte.. vlastnila tento blog: monster-high-cz.blogspot.cz, který už neexistuje .. a jmenovala se tam Violetta. :) Já už si s touto holčinou nějaký ten čas píšu, tak jsme si domluvily sraz. :) Violetta přijela ke mě. :) Sice přijela jenom na 1 den, ale i tak jsme si to užily! :) Violetta se jmenuje pravým jménem Emma. :) Takže když ke mě Emma jela tak jsem ji ještě na Skypu navigovala jak mají jet, kde mají odbočit atd..xD Nakonec úžasně přijela do vesnice, kde bydlím. :) Napsala mi na Skype že už tu je.. tak jsem běžela sprintem na náves. :) :D Byla jsem úplně vyjančená! xD Hnedka jak jsme se uviděly, tak jsme si zamávaly a pozdravily se. :) Emma si vzala tašku s věcmi a šly jsme ke mě domů. :) Emmu hned zaujala moje sbírka MH. :)) :D Potom jsme si sedly k notebooku a koukaly na různá videa na YouTube, u kterých jsme se strašně smály..xD Potom jsme šly na můj ask.fm a odpovídaly na otázky.. a udělaly 2 videoodpovědi. :D Před tou 1. videoodpovědí jsme se tak strašně smály že to bylo slyšet po celém domě..xD Až přišla teta, která bydlí nad náma. :DDDDDD Fakt..snad čtvrt hodiny trvalo než jsme natočily jednu videoodpověď, protože jsme brečely smíchy..:D Když přišla mamka z práce, dala nám buchty, které byly dobré. :D A jogurty, které jsme stejně nejedly a dělaly si z nich legraci. xD No neřešte..:D Emma potom zkoumala můj iPhone a hrála na něm hry atd. :D Emma mi koupila ve městě stříbrný náhrdelník a sobě ten stejný, akorát zlatý. :) Tak mi ho dala. :) Na každém je napsáno Best Friends. :) Udělalo mi to velkou radost a hnedka jsme si je daly na krk. :D :) A slíbily jsme si, že je budem pořád nosit. :)) Můžete je vidět na fotkách. :) Potom když už musela bohužel odjíždět, tak jsme šly na náves pomalu..:D Cestou jsme nafotily pár fotek, které se mi moc líbí. :) Dost jsme se u nich nasmály, zvlášť u té, jak Emmu držím na zádech. :DDD Potom když jsme dorazily na náves, tak jsme se musely bohužel rozloučit. :( Pevně jsme se objaly a slíbily si, že se určitě ještě za tyhle prázdniny uvidíme. :))
A ještě další fotky z dneška:
Komentáře
Okomentovat