Nominace od Cleopatry
Ahojky, takže blogerka Cleopatra opět rozpoutala nominace a mě nominovala. :D Ale mě to vůbec nevadí, baví mě to to vyplňovat. xD Takže jdeme na to. :)
Kolik máš MH panenek ?
32. :)
Sbíráš i něco jiného kromě panenek ?
Ano, věci s marihuanou, časopisy W.I.T.C.H. a ubrousky. :D
Jaké jsou tvé zájmy ?
Internet, blogování, plavání, potápění, dělání vylomenin, kreslení, bruslení, knihy a fotografování. :)
Co umíš z grafiky ?
Designy, animace, ikonky atd. :)
Jaká je tvá nej. kniha a film ?
Z knížek Monster High to bude: Ghúlmošky navždy, Ghúlmošky se chtějí bavit ... tyto knížky mě opravdu zaujaly, mají pořádnej děj a těším se, až vyjdou další díly Ghúlmošek. :)
Dále miluji knížky od Witch - Pekelná hudba, Královna noci, Ebenová pyramida, Ledový květ a Zlatý fénix .. opravdu, knížkám od Witch se nic nevyrovná, jsou to ty nejlepší knížky na světě. :))*
Právě teď mám rozečtenou moji novou knížku .. Dívky, 16, bohyněmi za sedm dní .. a je to boží knížka :3* A dřív se mi strašně líbila knížka o koních, kterou jsem dostala k Vánocům s názvem Velké vítězství. :)
A moje nej filmy jsou: 13 Přání/Wishes, Titanic, Orphan, Madagaskar, Stopař a Toy Story. :)
Do kolikáté třídy letos půjdeš ?
Spokojeně na střední školu. :3 Takže do prváku. :D
V okolí jakého velkoměsta bydlíš ? ( já vím, moje oblíbená otázka. :P )
Jihlava. :D
Jaké časopisy si kupuješ ?
W.I.T.C.H. ♥ Kupovala jsem si pořád Monster High, ale už mě ten časopis přestal bavit, přišlo mi to jako pro malé děti a nic zajímavého v něm nebylo. Zato W.I.T.C.H. časopis je nejlepší!! :3*
Už jsi někdy sama vařila či pekla ? Co ?
Ano. Ale nic extra. xD Polévky, špagety, krupicovou kaši, roládu, perník a tak..xD K vaření a k pečení se moc nehrnu. :D
Byla jsi někdy u moře ? Kde ?
Bohužel ne. ;/
Dál už nikoho nominovat nebudu, mám jiné a důležitější věci na práci než vymýšlení otázek pro nominované. ;)
Komentáře
Okomentovat