Včerejšek - 6. 7. 2014
Včera jsem byla s mým taťkou, tetou a bratrancem na jednodennim výletu na Máchově jezeře. :) Byl to boží výlet! :)
Ráno mě táta vzbudil v 7:30..:) Připravila jsem se atd. a pak mě napadlo že by s náma mohla jet i moje teta Hana. :)
Tak jsem jí zavolala a ona že ráda pojede. :) Nakonec jel i bratranec Mirek! :D
Cesta trvala 2 hodiny. :D Takže když jsme přijeli na místo, byli jsme úplně unavení z cesty. xD
Ale v autě byla sranda.. táta kecal s bratrancem, který si sedl vedle něho v autě..:D Zabral mi místo jako! :D Vepředu vedle táty sedám já! :D
Tak já seděla vzadu s tetou. :)) A taky jsme pořád kecaly. :D A když jsem viděla něco zajímavého z okna, tak jsem to vyfotila..:D Např. větrnou elektrárnu, vlčí máky, slunečnicová pole..:DD
No když jsme dojeli na místo, tak jsme šli do mého nejoblíbenějšího hotelu Grand. :) Mají tam výborná jídla a je to tam luxusní.. :)) Do hotelu jsme přišli v 10:45 a obědy jsou až od 11:00, tak jsme se šli ještě projít na náměstí Doks. :))
Doksy - městečko .. pro informaci. xD
Když bylo 11:00 tak jsme se vrátili do hotelu..:)
Já a teta jsme si daly svíčkovou, táta si dal nějaké marinované maso s brambarama a bratranec si dal halušky. :DD A já se potom ještě zeptala táty když už jsme dojedli, tak jestli mi ještě nechce objednat květákovou polévku..xDD Tak on že jo..:DD Byla moc dobrá! :))
Potom jsme se vypravili kouknout se na kempy.. no já s tátou je známe jako vlastní ponožky že..xD Ale teta s bratrancem tam ještě nikdy nebyli tak jsme jim ukazovali kempy, ve kterých jsme byli a jakou jsme měli chatku atd. :) Pak jsme se šli podívat k jezeru. :) Teta s bratrancem byli uchváceni tou náherou. :))
Já samozřejmě vše dokumentovala. xDD Potom jsme čekali do 13:00, kdy vyjížděla loď na prohlídkovou plavbu. :)
Když bylo 13:00, všichni se nahrnuli ke kapitánovi aby zaplatili plavbu. xDD
Naštěstí my 4 jsme byli mezi prvníma, tak jsme si mohli zabrat dobré místo. :)
Táta s bratrancem si sedli na jednu lavičku a já a teta jsme si sedly na další lavičku za ně. :)
Když loď odstartovala svoji plavbu, tak stál tam jeden stařík (?) a hrál na flašinet. xD To je tam taky novinka.. to tam dříve taky nebylo.
Na každého se smál a někdo mu tam hodil nějakou tu korunu..:DD A on tam hrál celou plavbu takže jako úžasný no..:D
Já, teta, bratranec i taťka jsme se tomu museli smát..:DDD
Všechno jsem dokumentovala..i toho s flašinetem. xDD Plavba byla supr a jeli jsme okruh tak nám lidi mávali z pláží a já jim též zamávala..no co :DD Slušnost musí být..xDD
Když plavba skončila, tak jsem si šla koupit náhrdelník s marihuanou do sbírky. :D Jak už víte, sbírám věci s marijánou! xD :D Potom jsme si šli ještě namočit do jezera nohy..:D Voda byla opravdu jak kafe..:D Teta si chtěla jít zapalvat protože měla s sebou plavky, ale pak si to rozmyslela..:D Že já si nevzala ty plavky! xD
No a potom jsme se tam ještě procházeli atd. :) Potom jsme došli k autu a zajeli si do jedné restaurace a tam jsem si já, taťka a bratranec dali smažený sýr s hranolkami..:) MŇAM! .. teta si nedala, neměla hlad..:D ta měla jen Kofolu, jako já a bratranec..:D taťka si dal nealko :D Když jsme to všechno snědli a vypili, tak se jelo domů no..:/ :D Cesta už nebyla tak dlouhá jako tam... nechápu xDDD
Tak to by bylo ke včerejšku... byl to prostě moc skvělý den! :)
A ještě nějaké fotky ze včerejška:
Hotel Grand
Máchovo jezero
Ostrůvky
Stařík (?), co hrál na flašinet :D
Náměstí v Doksech
Větrná elektrárna
Komentáře
Okomentovat