24. 8. 2014 slavila moje Frankie Basic rok!
Ahoj! Dne 24. 8. 2014 slavila moje Frankie Basic rok! Je opravdu úžasné, jak to utíká. :) :D Tak jsem ji venku nafotila, snad se Vám fotky budou líbit. A v žádném případě NEKOPÍROVAT!!!
Líbily se Vám fotky? Máte také doma Frankie Basic?
Komentáře
Okomentovat