Á opět nominace od Cleopatry! :D
Ahoj, tentokrát jenom mě Cleopatra nominovala. (y) :D Tak já jdu zodpovědět na otázky. ;)
Kterou z W.I.T.C.H. máš nejraději ?
Will. :)
Kterou z W.I.T.C.H. máš nejméně ráda ?
Mám ráda všechny, ale nejméně Taranee. :D
Kterou Monster High máš nejméně ráda ?
Ghoulii. :D
Máš doma nějaké zvířátko ? Jaké ?
Ano, kocourka. :)
Které z blogerek máš nejraději ? ( popř. i bývalých blogerek )
Tebe (Cleopatru), ○Lagoonu○Blue○, MH Zuzku a Laru Dominiqe Jekkyl. :) Ale mám ráda skoro všechny blogerky. ;)
Baví Tě ještě nominace ?
Ale jooo. :D
Tak Cleopatro a teď jdu nominovat já tebe! :D
Otázky:
1) Co je podle tebe lepší? W.I.T.C.H. nebo Winx Club? Popř. napiš proč. ;)
2) Kterou W.I.T.C.H. máš nejradši, a kterou máš nejméně ráda?
3) Kterou Winx máš nejradši, a kterou máš nejméně ráda?
4) Máš ráda Simpsonovi? Koho nejvíc?
5) Chodíš na houby?
6) Máš ráda značku Apple? Máš něco od Applu?
7) Do kolikáté třídy jdeš?
8) Čím bys chtěla být až budeš dospělá?
9) Nejlepší zážitek z prázdnin?
10) Které blogerky máš nejraději?
11) Kolik měříš?
Komentáře
Okomentovat