Ano! Další nominace od Cleopatry! :D
Ahojky! Blogerka Cleopatra mě zase nominovala! :D Ale já jsem ráda, protože mě nominace baví! :)
Tak jdeme na to..:)
Studuješ stále na základní škole ?
Už ne, po prázdninách jdu na střední. :)
Čím bys chtěla být, až vyrosteš ?
Vojanda, policistka nebo herečka. :)
Máš ráda delfíny ?
Jojo. :)
Gumičkuješ náramky ?
Ne. :D Vím že to teď dělá každý, ale mě to nijak neláká. :D Radši si zdokonaluji dovednosti hraní na piano. ;)
Tvoje nejlepší reálné kamarádky ( ne ty na internetu ) ?
Káťa M., Emma T., Týna H. a Lucka B. :)
Kterého z MH kluků máš nejraději ?
Holta. :)
Byla jsi někdy na rande ?
Ano. *_* :D :)
Co si myslíš o My Little Pony ?
Nic, nikdy jsem se o to nezajímala. :D Přijde mi to strašně pro malé děti. :D
Sleduješ Doctora Who či Sherlocka ?
Nn. ;)
Máš podváhu, optimální váhu či nadváhu ?
Optimální váhu. :D
Clawdeen nebo Draculaura ?
Draculaura. :)
A já dále nominuji:
Cleopatra
MH Zuzka
Toralei Stripe
OTÁZKY PRO NOMINOVANÉ:
1. Jak se těšíš do školy?
2. Jaký předmět ve škole máš nejraději?
3. Bojíš se pavouků?
4. Máš teď rozečtenou nějakou knížku? Popř. jakou?
5. Už víš na jakou střední bys chtěla jít?
6. Kreslíš ráda?
7. Jak často fotíš MH?
8. Koukáš se ráda na noční hvězdnou oblohu?
9. Máš dotykový mobil?
10. Jak by ses chtěla jmenovat?
11. Kolik hodin nejvíc jsi strávila na počítači?
12. Jaké nejtěžší jídlo jsi kdy vařila?
13. Nosíš víc trička nebo tílka?
Komentáře
Okomentovat