Další nominace od Cleopatry
Ahojky, tak blogerka Cleopatra mě opět nominovala, tak jdu zodpovědět na otázky. :)
Kupuješ si časopis BRAVO ?
Dříve jsem si kupovala každé číslo, ale teď už ho nekupuji. :) Kupuji si jen už časopis W.I.T.C.H. :)
Ochutnala jsi někdy pivo či slivovici ?
Samozřejmě. :D Pivo mi moc nechutná, ale slivovice... mmmm :3 :DD
Jaké je křestní jméno tvé nejlepší kamarádky ?
Kateřina. :)
Kolik plakátů máš v pokojíku na stěně ?
13. :D
Máš raději Aveu Trotter nebo Bonitu Femur ?
Bonitu. :)
Co si myslíš o Demi Lovato ?
Nezajímám se o ni, takže nic. :D
Máš ráda Elišku Mrázovou ?
Ani pořádně nevím kdo to je. :D
Kupuješ si prstýnky Briliantina ?
Jednou za čas si koupím. Mám jich zatím myslím že 5. :) :D Jsou to boží prstýnky! :)
Znáš Moniku Bagárovou ?
Ano, znám. :)
Tvůj názor na můj blog ?
Krásný a zábavný blog. :)
Opět už nikoho nominovat nebudu. ;) Ale vy ostatní mě klidně můžete nominovat. :)
Komentáře
Okomentovat