Další nominace od Cleopatry

Ahojky, tak blogerka Cleopatra mě opět nominovala, tak jdu zodpovědět na otázky. :)

Kupuješ si časopis BRAVO ?
Dříve jsem si kupovala každé číslo, ale teď už ho nekupuji. :) Kupuji si jen už časopis W.I.T.C.H. :)


Ochutnala jsi někdy pivo či slivovici ?
Samozřejmě. :D Pivo mi moc nechutná, ale slivovice... mmmm :3 :DD


Jaké je křestní jméno tvé nejlepší kamarádky ?
Kateřina. :)


Kolik plakátů máš v pokojíku na stěně ?
13. :D

Máš raději Aveu Trotter nebo Bonitu Femur ?
Bonitu. :)


Co si myslíš o Demi Lovato ?
Nezajímám se o ni, takže nic. :D


Máš ráda Elišku Mrázovou ?
Ani pořádně nevím kdo to je. :D


Kupuješ si prstýnky Briliantina ?
Jednou za čas si koupím. Mám jich zatím myslím že 5. :) :D Jsou to boží prstýnky! :)

Znáš Moniku Bagárovou ?
Ano, znám. :)

Tvůj názor na můj blog ?
Krásný a zábavný blog. :)

Opět už nikoho nominovat nebudu. ;) Ale vy ostatní mě klidně můžete nominovat. :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!