Dnešek 29. 8. 2014 (Sraz budoucích spolužáků)

Ahoj, dnešek byl úžasný den! Měli jsme sraz budoucích spolužáků.. domluvili jsme se na fb, jen my co se známe. :) Nakonec nějak ze 13ti lidí jsme dorazili jen my 3. :D (já, Lenča a Tomáš). Dnešek byl na 100% užitý! :) Ještě tam byl s náma Lenčin kluk Martin, se kterym je sranda. :D Když jsem přijela na autobusové nádraží tak jsem na smluveném místě chvíli čekala než někdo dorazí. Tomáš mě hned spatřil a pozdravili jsme se. :D Pak jsme zahlédli Lenču s Martinem. :) Když jsme se s Lenčou uviděly, tak jsme za sebou běžely a objaly se. ♥ A pak následoval směr City Park! :D Když jsme dorazili do City Parku, tak Martin odešel a už jsme tam zůstali jen my spolužáci. :D Prolítli jsme celej City Park a s Lenčou jsme si koupily stejná trička, na kterých je napsáno BFF. :))* Můžete vidět na fotce. :D Potom jsme šly do KFC a tam jsme se pořádne nadlábli a smáli se. :D A potom následovalo 5D kino! ♥ Řeknu vám lidi, to je BOMBA! Pro ty, co nevědí co je 5D kino tak tady je vysvětlení.. Je to jen na 5 min. (ale zdá se to na víc a my jsme byli na hororu) a vypadá to jako živý a úplně se s vámi ty sedačky hejbou a stříká tam na vás normal voda!! :D Vždycky když tam tam třeba v tom podzemí kapala voda tak to bylo skutečný! Skutečná voda na nás kapala a já a Lenča jsme úplně řvaly. :D Řítili se na nás zombíci a tak.. fakt jak ve skutečnosti to bylo..:DD Jsme z toho byly rozklepaný. :DDDD A Tomáš se jenom smál a já a Lenča řvaly!! :DD Nebo na nás útočila nějaká chobotnice.. no děs, ale zábava jak něco!! :D A jak ty sedačky se s náma úplně hejbaly.. fakt úplně živý!! :DD Pak jsme si s Lenčou skočily do Claire's a koupily jsme si srdíčko BFF a každá jsme si vzala půlku..:) Potom jsme ještě prolítli obchody a přišel tam za náma Lenči kluk Martin..:) Já a Lenča jsme si koupily Bubblelogy a pak jsme šli do KFC a tam jsme se rozjeli. :D Jsme si tam všichni dopisovali přes mobily.. njn závisláci! :D A takový výtlemy! Jsme spamovali statusama celej facebook! xD A pak jsme si tam vyndali všechny naše drobáky a měli jsme na to dobrý hlášky!! :DD Protože v tom 5D kině nevraceli 1 Kč! Stálo to 69,- Kč jeden film a nevraceli tu korunu! :D Tak Martin na to měl dobrý hlášky a dal to tý ženský úplně v drobákách! :DDDDD Prostě sranda jak něco..:DD Pak jsme šli ještě na jeden horor do 5D kina, ale Tomáš už musel, tak jsme se s ním rozloučili a šli jsme tam my 3. :D Bylo to milionkrát horší než předtím! Byla tam Samara a další obludy a to se prostě nedalo a já a Lenča jsme strašně řvaly a držely se tak pevně.. :D A ještě ta voda na nás vycákla..xDDD Jsme byly mokrý..:D A nějaký ohnivý muž na nás letěl a to se prostě nedalo..xD A jeden kuchař nás tam chtěl zabít :DDDD A zezačátku jsme byli ve vesmíru a padali jsme megální rychlostí na planetu!! :D A pak jsme spadli do černé díry a to jsme s Lenčou úplně řvaly!! :DDD Nikdy nechoďte do 5D na Apokalypsu!!! :DD Děs! :D Bylo nám z toho blbě..:D Ještě jak jsme měly ten Bubble Tea! :DDD Potom jsme hned vyběhli ven a pak už jsme se museli rozloučit a já běžela na autobus, protože mi za chvíli jel a já měla před sebou kus cesty.. nakonec jsem ho stihla v pohodě! :) Takže dnešek cool! A pořád jsme v CP jezdili po jezdících schodech nahoru a dolů! :DDD Bohužel fotky s klukama nemám, nechtěli se fotit..:DD Tak to by bylo ke dnešku vše.. A už se těším na pondělí.. na Lenču a Toma! :D

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!